HAKKIMIZDA Ankara'da Başlayan Bir Serüven ve 25 Yıllık Tecrübe

1995 yılında Ayhan ALTUNKAYA tarafından Ankara’da Asansör Montaj, Bakım ve Revizyonu için kurulan Aysan Asansör bir çok firma ve kuruma hizmet vermiş kaliteli, güvenilir ,modern tasarımlar üretmeyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı misyon edinmiştir. Tedarikçilerimiz, profesyonel mühendis ve ekiplerimizle birlikte müşterilerimize zamanında ve sorunsuz ürünler sunmaktayız. Alanlarında uzman profesyonel kadromuz ile sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip sizleri memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Profesyonel iş yaklaşımımız; yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın hiçbir zaman taviz vermediğimiz ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincimize dayanmaktadır. Bu nedenle Aysan Asansör, 25 yıldır sektörde Ankara’nın ve Türkiye’nin önde gelen Asansör Firmaları arasındaki yerini korumuştur.

25 yıl içinde hizmet verdiğimiz önemli referanslarımızı referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sizinle Büyüyoruz

25 yıldır her zaman en iyi hizmet kalitesini sağlayabilmek için sizden aldığımız geri dönüşlere önem veriyoruz.

Tarihimizi Biliyoruz

Kurulduğumuz ilk günden beri ilk gün yaşadığımız heyecanı hiç kaybetmeden 25 yıldır aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sürekli Gelişiyoruz

Kendimizi ve ekibimizi sürekli olarak yeni teknolojiler ve sektörel gelişmeler noktasında bilinçlendiriyor sizlere bu yönde bilgiler sunmaya çalışıyoruz.