Neden Modernizasyon?

Artlift modernizasyon çözümleri yolcuları hareket halinde tutuyor. Asansörlerinizin veya Yürüyen Merdivenlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, Artlift’in sizin için çözümü modernizasyondur.

Başarısı kanıtlanmış ürünlerimiz ve kurulum işlemimiz, Asansör ve Yürüyen Merdivenlerinizin güvenilirliğini, performansını ve estetiğini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Güvenlik

Potansiyel risklerin asgariye indirilmesi ve yerel düzenlemelere uyulması kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Örneğin bir kabin kapısı monte etmek.

Erişilebilirlik

İyi bir erişilebilirlik, başta tekerlekli sandalye kullananlar ve çocuklu aileler olmak üzere, tüm kullanıcılar için asansörü daha elverişli hale getirir.

Yüksek Performans

Güvenilir, etkin ve kesintisiz çalışma binalarda sorunsuz bir insan akışını sağlamada son derece önemlidir.Bozuk bir asansör bina sakinleri için can sıkıcı bir durum olabilir.

Estetik

Asansör, kiracıların veya müşterilerin binaya girdiklerinde karşılaştıkları ilk şeydir. Çağdaş tasarım ve kaliteli malzemeler binanın imajını tamamen değiştirecektir.

Enerji Verimliliği

Modernizasyon enerji maliyetlerinizi azaltır. Çözümlerimiz sadece birkaç on yıllık dönem önce söz konusu olanlardan çok ama çok daha fazla verimlidirler.

Standartlara Uygunluk

Asansörünüz yürürlükte olan teknik ve emniyet ile alakalı standart ve yönetmeliklere uygun olmayabilir. Bu gibi durumlarda size çok gelişmiş bir çözüm sunabiliriz.