Uzun vadeli kazanımlar, profesyonel servisle başlar

Aysan, planlamada ilk adımlardan, kurulum ve günlük kullanıma kadar, binanızın ömrü boyunca güvenilir dikey hareketlilik ortağı olarak hizmet verir.

Bakım

Yöneticiliğini üstlendiğiniz tüm yapılar için olağanüstü destek sağlamak konusunda hazırız. Müşterinizin istediği herşeye sahip bir erişim çözümü aradığınızın farkındayız. En gelişmiş teknoloji, sürdürülebilir, sessiz ve konforlu bir yolculuk.

Aysan, burada farkı yaratabilir. Mümkün olan en düşük arıza süresiyle, ekipmanınızın güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlayarak bina hareketliliğinizin asla durmamasını garanti altına almak için sizinle bir ekip oluşturacağız. Birlikte yola devam.

Uzman Kadro

Mesleki okullardan mezun ya da çıraklıktan yetişme ve minimum 5 yıl deneyim taşıyan bakımcı belgesi olan uzman ekiplere sahibiz.

Bakım Paketleri

Size ihtiyaçlarınız için seçebileceğiniz Standart, Premium ve Premium Gold şeklinde üç adet bakım paketi sunuyoruz.

Bölgesel Servis Ağı

Arıza ve benzeri durumlarda asansörünüze en kısa sürede müdahale edebilmek için bölgesel bir servis ağına sahibiz.

Asansör Takip Sistemi

İnternet erişimi olan her yerden arıza kayıtları, muhasebe işlemleri ve benzeri detaylara ulaşabileceğiniz bir portalımız var.

Acil Müdahale Ekipleri

Aysan markası taşıyan ya da periyodik bakım onarım hizmetini üstlendiğimiz asansörlere 7 gün 24 saat hizmet garanti ediyoruz.

Aysan Assistance

Servis hizmetlerimizi en üst seviyeye taşıyabilmek amacıyla Aysan Assistance hizmetini hayata geçirdik.